Služby

 

Oprava televízorov: LED, PLAZMA,LCD,CRT

Poskytujeme profesionálny servis televíznych príjimačov všetkých značiek.Opravujeme staršíe či nové televízne príjimače. Po konzultácii so zákazníkom zabezpečíme odvoz a dovoz zariadenia do opravy.

NON-STOP služba Mob: 0908 250 250

stiahnuť (3)

 

Oprava mobilných telefonov a tabletov

Prevádzame výmenu displeja,opravy nabíjania,výmena mikrofónu,výmena reproduktora,výmena krytu,či oprava mobilu poškodeného vodou, robíme aj softwarové opravy: odblokovanie siete, odblokovanie ochranného kódu mobilu.

bilgisayar-bakim_3051_1

 

Oprava počítačov a príslušenstva k PC

Poskytujeme expresný servis počítačov. Opravíme aj grafickú kartu, či základnú dosku, chipset,alebo display. Zabránenie prehrievania notebooku a zníženie hluku vykonaním profilaktiky.

 

Oprava spotrebnej elektroniky.

Opravy HI-FI zariadení,CD, MP3, DVD a VIDEO, Satelity a Blu Ray prehrávačov a mnohého ďalšieho.Opravujeme aj elektronické hracky,herné konzoly.

CCTV_Cameras_vectorized

 

Montáž kamerových systémov a zabezpečovacích systémov

Montáž kamerových systemov. Montujeme AHD, IP, TVI, CVI profi kamerové systémy a alarmy PARADOX..

 

Oprava domácich elektrospotrebičov

Prevádzame opravy menších domácich elektrospotrebičov rôznych značiek. Opravujeme robotické vysávače, fotoaparáty,kamery,fotopasce,projektory. smart home,atď...

KX-NT366

 

Oprava a montáž signálovych a telefonných rozvodov.

Opravujeme telefonne ústredne analogove ,hybridné a digitálne.Robíme aj servis rozhlasových ustrední. Navrhneme a zrealizujeme satelitné a ine signálové rozvody.

Kontakt na nás